Price: ₹32,022
Original Price: ₹40,789
Part of a limited collection, L Floral Chypre is a boldly floral fragrance for women. Released in 2017, this feminine scent is reminiscent of a freshly picked bouquet. It opens with fruity, spicy pink peppercorn before blooming with heart notes of rose and jasmine.
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | 1.6 Oz |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| Length | 2 in |
| Width | 2.4 in |
| Height | 3.9 in |
| SKU | sb2410102170735231 |
Brand Name: Clive Christian
Quality: 2010102 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.